२०७९ जेठ ०३, मंगलबार
Close
रेडियो झापा 100.7 MHz. सोमबार, माघ ०३, २०७८    १४:२५:३७

लिटिल प्राईड अफ नेपालको तेश्रो संस्करणको ग्राण्ड फिनाले भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ । एएनपी मिडिया हाउसको आयोजनामा आयोजित उक्त प्रतियोगितामा करीब ८० भन्दा बढि बालबालिकाहरुको सहभागिता रहेको थियो । करिब २ महिना विभिन्न विधाका अनुभवी ख्याती प्राप्त प्रशिक्षकः गायनमा मोहन मगर,नृत्यमा संदिप भुजेल, अभिनयमा किशोर अनुरागबाट लामो प्रशिक्षण पश्चात राष्ट्रिय नाचघरमा प्रतिस्पर्धी बालवालिकाहरुले आफ्नो क्षमता प्रस्तुत गरेका थिए । नृत्य,गायन तथा अभिनयमा ईच्छुक बालवालिकाहरुको थप क्षमता अभिवृद्धि गर्दै उनीहरुको प्रतिभा हजारौ माझ प्रस्फुटन गराउने उद्देश्यले आयोजना गरिएको लिटिल प्राईड अफ नेपालका प्रतिस्पर्धीहरुले आकर्षक प्रस्तुती दिएर अभिभावक तथा निणार्यक मण्डलको मन जितेका थिए ।

यस अघिका प्रतियोगिताबाट समेत द भ्वाईस लगायत राष्ट्रिय स्तरका विभिन्न रियालिटी शोहरुमा आकर्षक प्रस्तुती दिदै चर्चा कमाउन सफल भएका थिए । यस कार्यक्रमबाट विजेता भएका भाईबहिनीहरुले थप यसै गरि राष्ट्रिय अन्तराष्ट्रिस्तरमा कार्यक्रमबाट सिकेका आफ्नो उत्कृष्ट प्रस्तुतीहरु प्रर्दशन गर्नेमा आशावादी रहेको  आयोजक संस्था एएनपी मिडिया हाउसका प्रमुख तथा कार्यक्रम व्यबस्थापन संघका अध्यक्ष समेत रहेका लब बहादुर कार्कीले बताए  ।

वरिष्ठ गीतकार तथा संगीतकार सरोज प्याकुरेल, वरिष्ठ नायक तथा निर्देशक गजित विष्ट, संचारकर्मी राज लुईटेल, गायिका रिता केसी,कोरियोग्राफर तथा नृत्य निर्देशक सुष्मा सिंह यल्लो टाईगर निणार्यक मण्डल रहेको टिमले उक्त प्रतियोगिताको विजेता छनौट गरेका थिए । विजयी हुनेमा नृत्य तर्फ जुनियरमा प्रिन्सा रसाईली नृत्यमै सिनियर तर्फ सन्जु श्रेष्ठ रहेका थिए भने गायनमा आमोश सुनुवार विजेता बन्न सफल हुदा अभिनयमा रोनिश पाण्डे विजेता बनेका थिए । विजेता,उपविजेता तथा अन्य टाईटल विनरहरुले आकर्षक गिफ्ट ह्याम्पर प्राप्त गरेका थिए । कार्यक्रम चर्चित हास्यकलाकार तथा अभिनेता गोपाल ढकाल छन्देले संचालन गरेका थिए भने प्रतियोगिताको कोअर्डिनेटरमा शम्भु रेग्मि रहेका थिए । यसै गरि प्रतियोगिताको व्यबस्थापन लोमस कार्की र सहव्यबस्थापन लविस कार्कीले गरेका थिए ।

विजेता,उपविजेता तथा टाईटल विजेताहरुको नामावली यस प्रकार छ ।
नृत्यः जुनियर 
विजेताः प्रिन्सा रसाईली
फस्ट रनर अपः लुनिभा सयामी
सेकेण्ड रनर अपः सदिना सुनुवार
थर्ड रनर अपः सबी डंगोल
फोर्थ रनर अपः रिस्ता श्रेष्ठ
पब्लिक च्वाइसः सुमन मर्हजन
मोष्ट पपुलनः महिना घिमिरे
मोष्ट एक्टीभः सुबी डंगोल

नृत्यः सिनियर 
विजेताः सन्जु श्रेष्ठ
फस्ट रनर अपः खुशी तामाङ्ग
सेकेण्ड रनर अपः दिक्षिता बुढाथोकी मगर
थर्ड रनर अपः आरुषी मगर
पब्लिक च्वाइसः अन्जीता तामाङ्ग
मोष्ट पपुलनः आरुषी मगर

गायनः
विजेताः आमोस सुनुवार
फस्ट रनर अपः प्रनिता बज्राचार्य
सेकेण्ड रनर अपः सोनिक खड्का
पब्लिक च्वाइसः आमोस सुनुवार
मोष्ट पपुलनः प्रनिता बज्राचार्य

अभिनयः
विजेताः रोनिश पाण्डे
फस्ट रनर अपः रणबीर सिंह
सेकेण्ड रनर अपः दिर्घायु यादव
पब्लिक च्वाइसः श्रेया बज्राचार्य
मोष्ट एक्टीभः रुषा बज्राचार्य

सम्बन्धित

ताजा

लोकप्रिय

Contact

Radio Jhapa 100.7 MHz.
Phone: 023-586063
E-mail: [email protected]
Address: Damak -11 Jhapa
Website: https://www.radiojhapa.com

Contact

Radio Jhapa 100.7 MHz.
Phone: 023-586063
E-mail: [email protected]
Address: Damak -11 Jhapa
Website: https://www.radiojhapa.com

Contact

Radio Jhapa 100.7 MHz.
Phone: 023-586063
E-mail: [email protected]
Address: Damak -11 Jhapa
Website: https://www.radiojhapa.com